AUTOMATY DO SZYCIA

Automatyzacja produkcji jest obecnie jedną z najczęściej poruszanych kwestii w każdej firmie zajmującej się produkcją odzieży. Automaty szwalnicze znacznie skracają czas wykonywanych procedur szycia, niwelują błędy operatora a także redukują zatrudnienie. Plusów wynikających z użytkowania automatów do szycia jest bardzo wiele jednak jednym z najważniejszych jest to, że automaty szwalnicze nie wymagają od operatora umiejętności szycia. Do pracy można przyuczyć praktycznie każdego pracownika w czasie często krótszym niż 3 godziny. Dzięki automatom do szycia jakość, wydajność oraz powtarzalność produkcji osiąga najwyższe parametry, bez względu na umiejętności operatora.

Nasza firma specjalizuje się w automatyzacji procedur szycia. Tworzymy kompletne automaty szwalnicze lub dostosowujemy oprzyrządowanie do maszyn szwalniczych w taki sposób aby maksymalnie uprosić procedurę szycia oraz wyeliminować możliwość popełnienia błędu przez Operatora. Najbardziej zaawansowane automaty do szycia praktycznie eliminują czynnik ludzi sprowadzając pracę operatora jedynie do czynności inspekcyjnych.

Jesteśmy przedstawicielem firmy SUPREME, która jest obecnie jednym z najsilniejszych producentów automatów na świecie. Przygotowywali oni między innymi linie produkcyjna dla takich marek jak ADIDAS czy też dostarczają sprzęt dla przemysłu motoryzacyjnego szyjący pasy bezpieczeństwa oraz poduszki powietrzne stosowane w większości marek aut. Automaty konstruowane w naszej firmie bazują na główkach Supreme. Sprzedajemy także gotowe rozwiązania zaprojektowane przez SUPREME takie jak na przykład automat szwalniczy do łączenia gumy w bokserkach z systemem identyfikacji grafiki na gumie oraz cięciem ultradźwiękowym.