Stebnówka dwuigłowa HIKARI – HT9200TAH

HT9200TAHElektroniczna 2-igłowa stebnówka do szycia ciężkiego z bezpośrednim napędem, automatyką. Silnik energooszczędny serwo o małych wibracjach, płynnej pracy i szybkim rozruchu. Minimalny system smarowania gwarantuje uniknięcie wycieku oleju przy igielnicy i dostosowuje się do wymogów ochrony środowiska. Górny i dolny wałek jest napędzany przez synchronizowany pasek zębaty, zapewniając cichą i płynną pracę. Ściegi do przodu i wsteczne różnią się o mniej niż 5%. Jasne, regulowane oświetlenie LED, wygodne dla użytkownika. Ulepszone koło ręczne zapobiega nawijaniu się nici; jest to szczególnie ważne, gdy stosuje się nici merceryzowane. Zastosowane łożysko skraca znacznie moment obrotowy. Mały silnik serwo z dużym momentem obrotowym (650W) jest odpowiedni dla średnich i ciężkich materiałów. Dzięki dużemu chwytaczowi nie jest potrzebna częsta wymiana bębenków, co znacznie zwiększa efektywność pracy.

HT9210TAH-7P-3/AK – Elektroniczna stebnówka 2 igłowa z minimalnym smarowaniem. Przeznaczona do szycia ciężkiego (pojedyncza igielnica, ulepszone obcinanie nitki, podnoszenie stopki)

HT9220TAH-7P-3/AK – Elektroniczna stebnówka 2 igłowa z minimalnym smarowaniem. Przeznaczona do szycia ciężkiego (wyłączana igła, ulepszone obcinanie nitki, podnoszenie stopki)

HT9250TAH-7P-3/AK – Elektroniczna stebnówka 2 igłowa z minimalnym smarowaniem. Przeznaczona do szycia ciężkiego (pojedyncza igielnica, ulepszone obcinanie nitki, podnoszenie stopki, duże chwytacze)

HT9260TAH-7P-3/AK – Elektroniczna stebnówka 2 igłowa z minimalnym smarowaniem. Przeznaczona do szycia ciężkiego (wyłączana igła, ulepszone obcinanie nitki, podnoszenie stopki, duże chwytacze)

Share.