MASZYNY SZWALNICZE HIKARI

Hikari to producent skomputeryzowanych przemysłowych maszyn szwalniczych. Dzięki rygorystycznym kryteriom kontroli jakości produkowanych maszyn do szycia oraz bardzo profesjonalnej obsłudze klienta szybko stała się liderem na rynku Azjatyckim. Firma produkuje doskonałe maszyny szwalnicze, które wykorzystywane są przy produkcji odzieży takich marek jak: Boss, Adidan, Nike, Lacoste, Zara, Lewis, Columbia, Calvin Klein. Maszyny do szycia produkowane przez Hikari zawierają w sobie wiele ciekawych patentów, które mają na celu ułatwić pracę na maszynie ale także poprawiają estetykę i precyzję ściegu.

Seria owerloków Hikari H6800T to jeden z flagowych produktów bijący rekordy sprzedaży. Najnowszy model maszyny typu overlock o dużej prędkości pracy – do 8000 obrotów na min., umożliwiający osiągnąć najwyższą efektywność produkcji.

Kolejnymi wartymi uwagi maszynami szwalniczymi marki Hikari jest najnowsza seria skomputeryzowanych stebnówek z bezpośrednim napędem i automatycznym obcinaniem nitki. Do najciekawszych cech maszyny należy: cicha praca, zintegrowane oświetlenie LED które jest umieszczone przy igielnicy, system Clip Device

Maszyny szwalnicze wyposażone w system System Clip Device – nowatorskie elektroniczne urządzenie przytrzymującą nitkę. Na podstawie własnych badań i doświadczeń, firma Hikari zastąpiła tradycyjny odrzutnik nici nowoczesnym rozwiązaniem, które gwarantuje czyste zakończenie ściegu bez pozostawiania końcówki nitki na tkaninie i znaczne zmniejszenie pętelki pod tkaniną. Wszystkie maszyny do szycia o ściegu stebnowym marki Hikai wykorzystują system Clip Device

Seria maszyn do szycia o ściegu drabinkowym marki Hikari. Są to maszyny szwalnicze z napędem bezpośrednim oraz pełną automatyką o łożu płaskim i cylindrycznym, kryją one w sobie wiele zalet takich jak: piękny i precyzyjny ścieg, stabilny nóż górny o szerokim ostrzu, doskonale zaprojektowane oświetlenie LED zdecydowanie ułatwia obsługę maszyny. Zoptymalizowano obwód ramienia cylindrycznego maszyny, zmniejszając je o 1 cm w stosunku do innych maszyn szwalniczych o łożu cylindrycznych dostępnych na rynku.